REVISIT HOME Sp. z o.o. członkiem Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Z przyjemnością informujemy, że w kwietniu 2020 roku, Zarząd Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej przyjął w poczet Członków ŁIPH firmy:

  • GRUPA FABRICUM Sp. z o.o.
  • IDEAS FACTORY Aleksandra Wróbel
  • MODERN DESING STUDIO Renata Zaborowska
  • REVISIT HOME Sp. z o.o.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat działalności nowo przyjętych firm.

  • GRUPA FABRICUM Sp. z o.o.

Firma zajmuje się świadczeniem usług wspierających różne obszary działania średnich i małych przedsiębiorstw. Na rzecz klientów prowadzi długoterminowe lub cykliczne projekty wspierające wizerunek ich marek, rozwój zasobów ludzkich oraz sprzedaż wybranych usług i produktów. W ramach powierzonych przedsięwzięć realizuje zadania operacyjne, techniczne, edukacyjne, marketingowe i handlowe. Grupa Fabricum jest operatorem Muzeum Fabryki jako stałego projektu kulturalnego łódzkiej Manufaktury i organizatorem na jego terenie nawet kilkudziesięciu wydarzeń rocznie. Grupa Fabricum opiekuje się wydarzeniami pracowniczymi organizowanymi przez znanych pracodawców z branży nowych mediów i konsultingu. Dział techniczny świadczy usługi projektowania, budowy i utrzymania przemysłowych instalacji elektrycznych.

www.fabricum.pl

  • IDEAS FACTORY Aleksandra Wróbel

Ideas Factory to totalna manufaktura pomysłów. Obszarami działań są: marketing strategiczny, planowanie i wdrażanie kampanii reklamowych w kanałach online i offline, budowanie wizerunku firm i marek, organizowanie eventów firmowych, kreacja i implementacja programów lojalnościowych na rynku B2B i B2C. Ideas Factory rozwija marki, tworzy przewagę, zmienia biznes!

 www.ideasfactory.pl

  • MODERN DESING STUDIO Renata Zaborowska

Firma zajmuje się sprzątaniem obiektów – biur, magazynów, siłowni, domów, mieszkań. Sprzątanie pobudowlane, doczyszczające, ogólne.

www.sprzatanie-tiptop.pl

  • REVISIT HOME Sp. z o.o.

Deweloper na rynku mieszkaniowym, skupiający się na budowaniu i rewitalizowaniu w centrum Łodzi. Firma reprezentuje segment premium, projekty znacząco wyróżniają się na mapie Łodzi. Inwestycje realizowane są poprzez otworzenie grupy inwestorów, osobnie dla każdego projektu. Wynikiem wspólnych działań są atrakcyjne stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału.

www.100kamienic.pl